Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

SUSITIKIMAS SU SKRABALININKU KAROLIU ŠILEIKA

Skrabalininką, Karolį Šileiką, galima išvysti ne tik įvairiuose koncertuose, bet ir televizijos projektuose, o šį kartą jis aplankė mūsų darželį. Kovo 14 dieną, įgyvendinome veiklą, kuri numatyta 2022 m. žemaičių kalbos/tarmės minėjimo programoje – tai edukacinis užsiėmimas, koncertas su lietuvišku, mediniu mušamuoju instrumentu – skrabalais. Atlikėjas užkariavo žiūrovų širdis pozityviomis emocijomis, energijos pliūpsniu ir didžiule meile muzikai bei gebėjimu patraukliai naujam skambesiui prikelti unikalius kūrinius. Užsiėmimą vainikavo vaikučių mėgstamos “Baby Shark“ dainos improvizaciją su skrabalais.

                                                                 Direktoriaus pavaduotoja Sigutė Jakštienė