Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

ATVIRA VEIKLA „BLYNAI BLYNAI“

Artėjant Užgavėnėms, vasario 28 dieną, grupė „Boružiukai“ joms pradėjo ruoštis jau iš anksto. Ta proga, mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė, įstaigos pedagoges pakvietė į atvirą veiklą „Blynai blynai“. Veiklos tikslas: susipažinti su Užgavėnių papročiais ir tradicijomis. Vaikai prisiminė šios šventės ritualus ir išgirdo apie įvairius prietarus, burtus, sužinojo apie vieną pagrindinių šventės atributų – kaukes ir persirengėlius, bei valgį – blynus! Veikloje netrūko skanių blynų ir varvančios uogienės.  Pasiraitoję rankoves, vaikai kibo į darbus, gaminosi  sau charakteringą kaukę.

Veikloje pasiekti uždaviniai:

Žiūrėdami edukacinį filmuką susipažino su „Užgavėnėmis“;

Remdamasis asmenine patirtimi, gebėjo įvardyti 1-2 Užgavėnių papročius;

Ragavo Užgavėnių tradicinį valgį;

Susipažino su raide B.

Mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė