Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

TARPTAUTINIS PROJEKTAS – ,,SAY HELLO TO THE WORLD‘‘

Jau antrus metus Ylakių vaikų lopšelio-darželio vaikučiai dalyvauja tarptautiniame projekte ,, SAY HELLO TO THE WORLD‘‘. Dalyvaudami siekiame gauti ,, Tolerantiško vaikų darželio‘‘ įvertinimo, bei statuso. Bendraujame per ZOOM programą su Zagrebo vaikučiais.

Neseniai vyko pirmasis ,,susitikimas‘‘. Pirmoji mūsų bendravimo tema buvo ,, Kas esu aš?‘‘. Susitikimui ruošėmės iš anksto: darėme įvairius darbelius, piešėme, klijavome, mokėmės ištarti keletą kroatiškų žodžių. Prisijungimo metu rodėme savo darbelius, prisistatėme.

Nors bendravimas ir nuotolinis, bet visi patyrėme džiugių emocijų. Nekantriai laukiame sekančio ,,susitikimo‘‘, kurio tema bus ,, Mano šeima‘‘

 Vyresn. mokytoja V. Kurbatovienė