Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

ŠYPSENĖLĘ DOVANOK!

„Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms,

jog tavo širdis yra namie.“ ( B. Ferrero)

                    Pirmą spalio mėnesio penktadienį visas pasaulis švenčia Tarptautinę šypsenos dieną, kurios šūkis – „Nenustok šypsotis!“ Šią dieną darželio laiptinę puošė foto siena su užrašu „Šypsenėlę dovanok“, kuri kvietė ugdytinius bendrai nuotaikingai grupės nuotraukai. Visi gavo po medalį šypsenėlę, kad nepamirštų visą dieną kuo daugiau šypsotis ir priminti tai kitiems.

Minėdami šią dieną, vaikai piešė besišypsančius savo veidukus. Vėliau  buvo surengta vaikų šypsenėlių parodėlė, „Šypsenų alėja“ kuria džiaugėsi patys vaikai, darželio bendruomenė. Šventinę dieną vyravo geltonos spalvos akcentas, gera nuotaika bei plati ir nuoširdi šypsena.

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė