Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

SVEČIUOSE PAS MONSTRIUKĄ

Balandžio 28 dieną, mes, priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai, lankėmės Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale ir susitikome su linksmuoju Monstriuku iš Tom Fletcher knygelės „Atsargiai! Monstriukas knygoje“. Kartu triukšmavome, linksminomės, kutenome pėdą, rinkome vardą ir sužinojome, kad skaitymas gali būti linksmas ir įdomus. Vaikai dalyvavo ir dovanų maišelių dirbtuvėje. Ant maišelio piešė knygelės personažą, nupiešę užklijavo savo metus. Priešmokyklinukams visi šie žaidimai su knygos personažu suteikė daug teigiamų emocijų. Vaikai nusprendė pasikviesti tėvelius ir lankytis bibliotekoje nuolat, rinktis knygeles ir jas skaityti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė