Renginys tarptautinei vaikų gynimo dienai „Augu po Skuodo dangum“

Pirmąją vasaros dieną yra minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga vyksta įvairūs šventiniai renginiai. Ją įvairiais renginiais bei iniciatyvomis mini ir Skuodo rajono švietimo įstaigos. Mūsų rajone birželio 1 d.  renginį organizavo Skuodo meno mokykla   aikštėje priešais meno mokyklą. Pradžioje visus vaikučius pasveikino  rengėjai ir svečiai  su gražia diena ir švente. Šiame renginyje dalyvavo rajono darželių, mokyklų meno kolektyvai:  iš Ylakių, Skuodo, Mosėdžio, Aleksandrijos. Iš viso buvo trisdešimt trys numeriai.  Už mūsų Ylakių vaikų lopšelį-darželį atstovavo priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ mergaitės: Urtė Bugavičiūtė, Samanta Stonytė, Nelia Lipševičiūtė, Goda Laivytė, Gabija Intė. Jos šoko šokį „Alialiuja“. O toliau vėl skambėjo dainos, vaikai vedė liaudiškus ratelius, žaidė žaidimus ir buvo labai labai laimingi. Gera, kai esi vaikas… jokie rūpesčiai nedrumsčia jų gražios vaikystės.

Priešmokyklinės ugdymo grupės pedagogė metodininkė Virginija Navidanskienė