„Aš bėgu 2018“

Balandžio 5 – 6 dienomis mūsų darželyje buvo organizuojami kūrybiniai darbai ir pokalbiai su vaikais apie bėgimą ir jo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai. Balandžio 9 – osios rytą mūsų įstaigos bendruomenė dalyvavo respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ organizuotoje sveikatinimo akcijoje, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, „Aš bėgu – 2018“. Šios akcijos tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į bėgimą kaip sveikatinimo priemonę, ugdyti poreikį bėgiojimui drauge su šeima; padėti suvokti bėgiojimo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai. Starto linija mūsų jau laukė „Beržynėlyje‘‘ taip pat paruoštos vėliavėlės bėgimo trasai pažymėti.  Patiems mažiausiems „Burbuliukams“ teko įveikti 30 m atstumą, „Bitutės“ bėgo 60 m, „Kiškučiai“ – 100 m , o „Boružiukai“ – 120 m. Įveikti numatytą atstumą iki galo, nesistengiant lenktyniauti buvo labai sunku, tačiau bėgimo malonumą pajautė visi vaikai. Sveikatinimo akcija užbaigėme draugystės bėgimu – bėgdami visi kartu.

Auklėtoja S. Jakštienė