„Spalvos sniege“

Šių metų žiema ne itin lepino puriu sniegu. Kad galėtų pasidžiaugti paskutiniu sniegu “Burbuliukių” ir “Bitučių” grupės vaikučiai nešini dažų buteliukais rankose Kovo 9 d. keliavo į  darželio aikštelę: čia vyko piešimo ant sniego pramoga „Spalvos sniege“. Kadangi  – veikla vyko lauke tai suteikė visiems daug malonumo! Su dideliu entuziazmu mažieji purškė dažus ant sniego,  baltas ir purus sniego patalas virto  marga spalvų alėja. Raginti vaikų nereikėjo – jiems veikla buvo be galo įdomi, tad jie noriai į ją įsitraukė. Buvo malonu stebėti vaikų meninius atradimus, kūrybines paieškas. Vaikai piešė ir po vieną, ir grupelėmis, džiaugėsi gautu rezultatu.  Džiugu, kad veikla labai patiko  mažiesiems vaikučiams.

Auklėtoja Vilija Gerikienė