Rudeninė pramoga „Rudens gėrybių kalnas“

Rugsėjo 29 dieną Ylakių vaikų lopšelio-darželio vaikai gražiai rudenęlį pasveikino. Atskubėjęs rudenėlis  dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena… Šiais metais tradicinę Rudenėlio šventę pabandėme švęsti kitaip ir pavadinome ją „Rudens gėrybių kalnas“, pramogą surengėme darželio aikštelėje. O dar kai saulutė savo šiluma lepino, tai ir nuotaika gera ir smagiau kartu pabūti.

Darželio direktorė Ž. Rancienė pasidžiaugė susirinkusiais vaikučiai, mamytėmis, tėveliais ir jų suneštomis rudens gėrybėmis. Palinkėjo gero kūrybiško darbo, kuriant iš suneštų grožybių spalvingas kompozicijas, skirtas artėjančiai Lietuvos 100 mečio progai. Tada visi kibo į darbus vaikai rinko aikštelėje daržoves iš jų gamino darbelius, tarp lapų ieškojo kankorėžių, žarstė į orą lapus. O mamytės gamino iš gėlių žiedų, daržovių, obuolių juostas ant žolės. Pasigėrėję savo atliktais rudens spalvų  darbais, pasivaišinę šilta arbata su meduoliais, paskanavę obuoliais vaikai išlydėjo iki kitų metų vedančiuosius Pomidorą (aukl.V. Narkienė) ir Gėlytę (aukl.R. Skurvydienė).