Pasaulinės sveikatos dienos paminėjimas

Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas. (Sokratas)

Sveikata turbūt ir yra pats didžiausias žmogaus turtas. Tad privalome saugoti ją ir rūpintis savo kūnu nuo mažumės. Didesniąją dienos dalį vaikai praleidžia ugdymo įstaigoje, kurios vienas iš pagrindinių tikslų ir yra sveikatos stiprinimas ir saugojimas. Tad balandžio mėnuo yra skelbiamas švaros ir sveikatos mėnesiu. Pasiilgę saulutės šilumos vaikai praleidžia daugiau laiko gryname ore. Tad balandžio 7-ąją pasaulinę sveikatos dieną sutikome sportuodami Ylakių viešojoje erdvėje ,,Beržynėlis“. Darėme mankštą, žaidėme judriuosius žaidimus, bėgome krosą, atsipalaidavimui – piešėme kreidutėmis ant šaligatvio trinkelių. Ir kaip skaniai krimtome obuolius, gaivinomės paprastu vandeniu! Pasikrovę energijos, žvalūs ir pilni emocijų skubėjome į savo mylimą darželį.

Auklėtoja Rita Skurvydienė.