Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji mums, suaugusiesiems, yra žinoma kaip Lietuvos valstybės atkūrimo diena. O darželio vaikai šią dieną šiltai vadina Lietuvos gimtadieniu. Siekiant ugdyti vaikų tautiškumą, Ylakių vaikų lopšelyje-darželyje buvo surengtas projektas „MES MYLIM TĖVIŠKĖLĘ ŽODŽIAIS IR DARBAIS“. Projektą įgyvendinome visą savaitę o vasario 17 d. susibūrėme į renginį, skirtą paminėti praėjusiai Lietuvos valstybės atkūrimo šventei – Vasario 16–ąjai. Norėdami paminėti šią svarbią datą, Lietuvos vėliavos spalvomis pasipuošę  Ylakių vaikų lopšelio­-darželio vaikai ir auklėtojos, rinkosi į papuoštą salę. Vasario 16-osios minėjimą pradėjome iškilmingai giedodami V. Kudirkos „Tautišką giesmę“. Vaikai  džiaugsmu spindinčiomis akimis ir gera nuotaika dainavo daineles Lietuvai, skyrė Tėvynei daug eilių ir gražių žodžių. Vėliau  auklėtojos Vilija Gerikienė ir auklėtoja – metodininkė Rūta Freimutienė visus vaikučius ir auklėtojas pakvietė į istorinių žinių viktoriną, skirta Vasario 16-ąjai. Viktorina įrodė, jog mes iš tiesų jau nemažai žinome apie savo šalį.
Šventė suteikė daug džiugių emocijų vaikams. Gerą pabūti drauge, pasidalyti džiaugsmu, geromis emocijomis.

Auklėtoja Vilija Gerikienė