Atvira veikla „Sveikas vaikas-laimingi visi“

Gruodžio 15 d. grupėje „Bitutės“ vyko auklėtojos Vilijos Gerikienės atvira veikla „Sveikas vaikas-laimingi visi“.
Sveikata – pati didžiausia vertybė. Visas vaiko gyvenimas grindžiamas sveikatos puoselėjimo, tausojimo, stiprinimo idėjomis. Todėl mums būtina ugdyti vaikų norą būti sveikiems, stipriems, vikriems.
Susėdę ratu ant minkštų pagalvėlių vaikai klausėsi auklėtojos sekamos „kiškio sveikuolio“ pasakos, ir ją inscenizavo. Apsiavę baltas kojinaites vaikai kartu su kiškiu keliavo į mišką kuriame sutinka daug draugų; ežiuką kuris pasiūlė padaryti ritinę mankštą, vikšriuką kuris padėjo vaikams pūsti muilo burbulus, plauti rankeles. Kartu su kiškiu vaikai įvardijo nuotaikas ir jas atpažino veidrodėlyje (linksmas, ramus, liūdnas ir kt.), sutikę bitutę mokinosi taisyklingai kvėpuoti, pūtė plunksneles.  Grįžę namo  dengė ant stalo spalvotą staltiesę ir taisė sveiką vakarienę iš įvairių daržovių. Sugulę ant spalvotos antklodės aptarė kelionės įspūdžius.

Auklėtoja  Vilija Gerikienė