Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„ŠIRDIES PASAKA, TAU MAMYTE“

Mamyčių  diena yra kaip spalvingas piešimo lapas vaikų širdyse, kuriame atsispindi meilė, dėkingumas ir dėmesys savo mamoms. Tai diena, kai vaikai gali išreikšti savo širdies jausmus ir padėką už visą meilę, rūpestį ir pastangas. Nuolatinių dienų skubėjime ir gyvenimo šurmuliu, ši diena suteikia mums galimybę sustoti, pagalvoti apie visus tuos nuostabius prisiminimus, kuriuos turime su mama, suteikia galimybę pademonstruoti mūsų meilę ir dėkingumą. Tai puiki proga pasakyti „Ačiū“ ir parodyti, kokia svarbi ir brangi yra mama. Šią dieną dažnai dovanojamos gėlės, dovanos, tačiau svarbiausia- sukurti akimirkas, kurios liktų atmintyje ilgai.

Motinos dienos proga mūsų lopšelio-darželio vaikai iš visos širdies sveikino savo mamytes: gražiais žodeliais, savo rankų darbeliais, eilėraščiais, dainelėmis, šokiais. Juk vaikų sveikinimai ir dovanos, pagamintos mažų vaikų rankomis yra kupinos nuoširdumo, šilumos ir švelnumo. Tai brangiausios dovanos, kurias gali gauti mamos iš savo vaikų.  Išsiskirstėme pakilios nuotaikos ir žinodami, kad brangesnio žmogaus už Mamą, būdami maži ar dideli, mes neturėsime.

Mokytoja metodininkė V. Gerikienė

Mokytoja R. Bičkutė