Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

LINKSMUJŲ RAGANŲ REZIDENCIJA

Spalio 31 d. darželyje dvi „raganaitės“ mokytojos (R. Bičkutė V. Gerikienė) sukvietė vaikus labai smagiai, paslaptingai, pašėlusiai Helovyno šventei, kuri vyko voratinkliais, vorais, šikšnosparniais, vaiduokliukais ir kitomis subtiliomis, šmaikščiomis dekoracijomis papuoštoje darželio salėje. Kad šventė būtų ne tik graži, bet ir linksma, suorganizuotas mini spektakliukas, kuriame raganaitės vaikams surengė tikrą pašėlusių raganaičių vakarėlį, kuriame netilo muzika, magija ir burtai. Linksmybes vainikavo nuotaikingas kaukių paradas.

Ir ko čia tik nebuvo  – vaikai įkūnijo švelnius ir linksmus skeletus, siautė raganos ant šluotų, šoko velniukai ir šikšnosparniai. Nuo vaikų neatsiliko ir kūrybingos mokytojos ir auklytės, pasipuošusios aksesuarais Helovyno tema jos įsiliejo į šventės šurmulį. Pasidžiaugėme savo aprangomis, pokštavome, dalijomės vaišėmis, linksminomės. Ir mums visai buvo nebaisu!

Vy. mokytoja Vilija Gerikienė