Ruduo STEAM proceso veiklose

Spalio mėnesį įstaigoje pradedame įgyvendinti projektą „Keturi metų laikai STEAM proceso veiklose ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus“. Projekto tikslas  – įgyvendinti įstaigos 2022-2024 metų strateginio veiklos plano bei įstaigos metinių veiklos planų gaires, taip pat  organizuoti vaikų veiklas visais metų laikais per patyriminį ugdymą. Spalio 4 dieną grupė „Bitutės“ ugdytiniai  išsiruošė į pažintinę – kūrybinę išvyką, kurios tikslas buvo prisirinkti kuo daugiau kaštonų, kuriais papildysime lauko aikštelėje esantį S. Kneipo sveikatingumo takelį. Pirmiausia buvome akylūs visko stebėtojai, išsiaiškinome kaip atrodo kaštono medis, jo lapai bei vaisiai.  Parkelyje kaštonų buvo daug. Jie slėpėsi po lapais, arba kiti dar gulėjo savo kiaute. Prisirinkę ir laimingi, pilnais krepšeliais sugrįžome į darželį įgyvendinti tolimesnių savo tikslų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė