Akcija – „Rieda paspirtukas“

Įgyvendindami fizinio aktyvumo skatinimo planą, „Aktyvi mokykla“, rugsėjo 22 rytą išriedėjome į sportinį užsiėmimą „Rieda paspirtukas“. Paspirtukai riedėjo pagal visas saugaus eismo taisykles, kurias vaikams priminė policininkė Lina Tiškuvienė, (Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Skuodo rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja) bei policijos draugas Amsis. Džiugu, kad ši akcija sutapo su tarptautine diena be automobilio ir mažieji ugdytiniai savo pavyzdžiu parodė, kaip mes visi daugiau keliaudami pėsčiomis, važiuodami dviračiais, paspirtukais – prisidėtume prie švaresnės aplinkos išsaugojimo, tvaresnio judėjimo. Ši veikla vaikams buvo patraukli, nes žinios, praktiniai įgūdžiai, kryptinga fizinio aktyvumo plėtra, padeda saugoti ir stiprinti fizinę vaikų sveikatą, nepamirštant saugumo, aktyvumo ir saviraiškos poreikių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė