Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Vasaros stovyklos „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“ uždarymas

Kaip nepastebimai greitai prabėgo vasaros stovyklos dienos. Visos jos buvo kupinos naujų potyrių, įspūdžių bei atradimų.  Birželio 10 dieną uždarėme vasaros stovyklą „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“. Uždarymo proga vaikams buvo pripūstas didžiulis batutas, o po aktyvios pramogos, gaivinančiais šerbetais vaikus vaišino verslininkai R.R. Juodeikiai. Norime visos kūrybinės grupės vardu padėkoti vaikams už tokį aktyvumą, žingeidumą bei naujų idėjų įnešimą į mūsų vasaros stovyklos programą. Taip pat dėkojame tėveliams, kurie visada noriai prisijungia prie mūsų darželio veiklų ir tampa ne tik stebėtojais, bet ir aktyviais dalyviais bei partneriais. Visiems stovyklos vaikams buvo padovanoti marškinėliai su stovyklos logotipu, bei garbingi padėkos už dalyvavimą diplomai. Graži ir turininga diena, taip pat labai greitai pasibaigė, tačiau pabaiga visuomet yra kažko naujo pradžia, o darželyje nuotykiai dar tikrai nesibaigia, lieka tik kurti planus ir idėjas naujiems darbams, ateities projektams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė