Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„SVEIKATOS DIENOS MANKŠTA, VISUS IŠJUDINS VISADA“

Pasaulinė sveikatos diena yra švenčiama kasmet balandžio 7 d. Šią dieną inicijuoja PSO nuo 1950 metų. Diena švenčiama siekiant supažindinti visuomenę apie tam tikras su sveikata susijusias temas, šitaip apibrėžiant PSO prioritetines sritis. Mūsų Ylakių vaikų lopšelyje-darželyje ši diena buvo paminėta nuotaikingomis mankštomis, kurias paruošė mokytoja metodininkė Rūta Freimutienė kartu su ugdytiniais. Visi puikiai žinome, kad mankštintis yra gerai, tačiau retas kuris randame jai pakankamai laiko. Tačiau, pasirodo, tam ir nereikia daug laiko, o nauda – daug didesnė, nei įsivaizduojame. Užtenka 15 – 20 minučių, pasirinkus pratimus, kurie jungia kuo daugiau raumenų grupių, įmanoma išjudinti visą kūną, kad mes pasijustume gerai, o tai ir yra svarbiausias mankštos tikslas. Todėl sveikatos dienai paminėti mes ir pasirinkome nuotaikingas muzikines mankštas, kurios išjudino visus mankštos dalyvius –  gera nuotaika, energija ir įspūdžiai lydėjo visą dieną.

                                                                 Mokytoja metodininkė Rūta Freimutienė