Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Rajoninė saviraiškos šventė „Sukurkime miško pasaką“ I. Navidansko parke

 

Gegužės 29d. Ylakių vaikų lopšelis – darželis visus Skuodo rajono darželinukus pakvietė į saviraiškos šventę „Sukurkime miško pasaką“. Šventė vyko I. Navidansko parke, todėl vaikai turėjo galimybę pabūti netradicinėje, ne darželio aplinkoje. Taip pat galėjo susipažinti ir pabendrauti su bendraamžiais iš kitų darželių. Jiems nereikėjo jaudintis dėl savo pasirodymų, galėjo atsipalaiduoti, būti aktyviais dalyviais ir džiaugtis staigmenomis.

Bevaikščiojančius, besigrožinčius nuostabia parko aplinka vaikus, prie savo namelių pasitiko voverytė, kiškis, ožkelė, vilkas ir šarka. Pasikvietę vaikučius į svečius, jie pasakojo, kaip šie žvėreliai gyvena miške, ką veikia. Po to  mokė, kaip susitepti gardžių sumuštinių, kaip pasigaminti gražių žaislų. Vilkas mokė įdomių sportinių žaidimų, o šarka paaiškino vaikams, kaip svarbu išlaikyti gamtą švarią, neteršti jos ir kartu su vaikučiais pririnko didžiulį glėbį sausų šakų laužui, ant kurio vėliau buvo kepamos dešrelės šventės dalyviams. Po kūrybinių užsiėmimų parke atrasti „žvėreliai“ kartu su vaikais kūrė „Miško pasaką“. Po to dar laukė smagūs žaidimai bei vaišės.

Iš šventės vaikai vyko džiugiai nusiteikę, laimingi, pasikrovę daug gerų emocijų. Tai svarbiausia.