Karpinių konkursas „Nuo pradžios be pabaigos“

2016 m. balandžio 4 d.  regiono karpinių konkurso nugalėtojai savo  darbus „Nuo pradžios be pabaigos pristatė Seimo III rūmų parodų galerijoje.  Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje pirma vieta atiteko mūsų darželio priešmokyklinės grupės „Meškučiai“ auklėtinei Rusnei Žilėnaitei (auklėtoja Rūta Freimutienė). Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės. Po parodos atidarymo Seimo rūmuose prie arbatos puodelio dalyviai pasikalbėjo su ministre. Vėliau parodos dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po Lietuvos Respublikos Seimo rūmus. Tądien taip pat apsilankyta Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre Vilniaus universitete organizuojamoje parodoje.

Priešmokyklinės grupės „Meškučiai“ auklėtoja Rūta Freimutienė.