„Juozapinių jomarkas“

Kasmet lopšelyje-darželyje rengiama pavasarinė labdaringa mugė – „Juozapinių jomarkas“. Tad ir šiemet, kovo 18 dieną, visus kvietėme atvykti į renginį. Netrūko jomarke ir  meninės programos. Dalyvavo visų grupių vaikučiai, kuriems vadovavo muzikos vadovė Vaida Stasiulienė, jomarkui parengė ir vedė meninę programą pedagogės: Virginija Navidanskienė ir Verutė Žutautienė. Joms padėjo auklėtiniai – piemenukai Viktorija Gineitytė ir Ignas Jonauskis. Susirinkusiųjų širdis virpino gražiausiai atliekamos ugdytinių dainos, šokiai. Meninę programą baigė pedagogių pasirodymas, kurios, padovanojo du nuotaikingus šokius. Pašokę, padainavę, pakvietė visus pasidairyti, pasiderėti bei įsigyti puikių pirkinių. Jomarkas šurmuliavo: vieni pirko, kiti pinigus uždirbtus skaičiavo.
Dėkojame visiems  tėveliams už dosnumą, mūsų tikslų ir siekių palaikymą. Jūsų geranoriška finansinė parama padeda praturtinti mūsų grupes, darželį. Smagu organizuoti šventes, kai matai švytinčius žmonių veidus. Tad iki sekančio  malonaus susitikimo!

Suprekiavome:
Grupė „Bitutės“ – 70,30 €,
Grupė „Kiškučiai“ – 87,45 €,
Grupė „Boružiukai“ – 70 €,
Grupė „Meškučiai“ – 43,50 €,
Grupė „Kūlverstukas“ – 22 €.
Ačiū, Tėveliai !

Priešmokyklinės grupės pedagogė Virginija Navidanskienė.