Atvira veikla „Miško takeliu keliaujant“

Lapkričio 17 d.  grupėje „Kūlverstukas“ vyko atvira veikla Skuodo rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogėms „Miško takeliu keliaujant“. Dalyvavo Ylakių, Skuodo, Mosėdžio darželių ikimokyklinio ugdymo auklėtojos.

TIKSLAS:
Padėti vaikui pažinti ir suprasti gamtą, aplinką, pajusti laiko tėkmę, gamtos ir žmogaus gyvenimo ritmo bendrumo nuojautą.

AKTUALUMAS:
Ruduo – ypatingas metų laikas. Nėra dienos, kad vaikas atvykdamas į darželį neatsineštų įvairiaspalvių klevo lapų, kaštonų ar kitokių dovanėlių. Kiekvienas vaiko žingsnis rudens takeliu palydėtas. Kaip įdomu pakeliauti po mūsų  miškus, pasigrožėti medžiais. Kiek spalvų, garsų, augalų ir gyvūnų. O kur dar rudens palydovas vėjas, Jis gena debesis, saulutei akis uždengia, šiurena tyliai, pamoja garsiai, dar kartais ir dundulį pasikviečia. Taigi, pati gamta mums pasiūlė temą kūrybiškai pasitikti, keliauti kartu miško takeliu. Tad  imkim ir veikim.