„Atkeliavo šaškės į darželį“

Vasario 25 d. Ylakių vaikų lopšelyje darželyje įvyko rajoninis priešmokyklinių grupių šaškių turnyras „Atkeliavo šaškės į darželį“.

Šis turnyras tampa tradiciniu. Praeitais metais dalyvavo rajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinukai ir Aleksandrijos pagrindinės mokyklos vaikai.

Šiemet turnyre varžėsi 12 priešmokyklinukų: iš Skuodo, Mosėdžio, Ylakių vaikų lopšelių darželių, Bartuvos progimnazijos, Aleksandrijos pagrindinės mokyklos. Pirmą vietą laimėjo Mosėdžio vaikų lopšelio darželio auklėtinis Edgaras Šakalys. Antrą vietą laimėjo Mosėdžio vaikų lopšelio darželio auklėtinis Valentas Valskis. Trečią – Ylakių vaikų lopšelio darželio auklėtinis Gvidas Leknius. Vyriausiasis teisėjas Ylakių seniūnijos seniūnas Vytautas Gudauskas.

Prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir prizais. Visi žaidėjai apdovanoti prizais ir padėkos raštais. Pedagogėms įteikti padėkos raštai. Visi pavaišinti sultimis, kava, apdalinti šeimininkų dėmesiu, širdingumu, šiluma.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Navidanskienė.