PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KALĖDINĖJE „ANGELO SPARNŲ“ AKCIJOJE

Mielieji,

dėkojame Jums už padovanotus sparnus Tautos ir Valstybės Vienybės medžiui Prezidentūroje.

Kalėdinėje „Angelo sparnų“ akcijoje mes visi, drauge su Jumis, šeimomis ir organizacijomis iš visų Lietuvos regionų ir užsienio lietuvių bendruomenių, pratęsėme nuostabią tradiciją kartu papuošti Šv. Kalėdoms simbolinį gyvybės medį.

Žmonių kūrybingumas tiesiog užliejo gyvybine energija mūsų bendrus namus, pripildė juos tauraus jaukumo, sušildė meistriškumu ir Jūsų širdžių šiluma. Dėkojame visoms bendruomenėms ir Jums asmeniškai, kad suteikėte sakralinį simbolį — sparnus mūsų visų bendrai svajonei — tvariam ir galingam Lietuvos skrydžiui j ateiti.

Jūsų dėka gerumo banga plasnoja baltais nuoširdumo ir kūrybos sparnais, sklisdama plačiai po Lietuvą.

Iš širdies tariame: laimės ir džiaugsmo Jūsų namams! Taikos ir ramybės pasauliui!

Nuoširdžiai dėkodama visos Prezidentūros vardu visiems už sielų bendrystę, rankų šilumą, linkiu Jums gražių ir jaukių švenčių.

Diana Nausėdienė