Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Augsiu aktyvus 2011″

2011 m. spalio 21 d. Ylakių vaikų lopšelis darželis dalyvavo kolektyvinėje mankštoje „Augsiu aktyvus 2011″. Kiekviena grupė parengė „Pažadu gyventi aktyviai“ sąrašą, kurį  pasikabins savo patalpose ir su savo auklėtiniais pažadės jo laikytis.

Prieš pradėdami mankštą, vaikai pasižadėjo, esant galimybėms, į darželį ir namo eiti pėsčiomis, ne mažiau kaip 3-4 kartus per savaitę laisvalaikiu žaisti judrius žaidimus, stengtis ne mažiau nei 1 val. kas dieną pabūti gryname ore, pasirinkti bent vieną iš sportavimo būdų (bėgiojimas, plaukimas, važiavimas dviračiu, krepšinis, futbolas ir t.t.) ir reguliariai tuo užsiimti. Vaikai taip pat pasižadėjo stengtis aktyviai dalyvauti savo  bendruomenės klausimų sprendime, nebūti abejingiems juos supančiai aplinkai, sužinoti kasdien kažką naujo.