Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Grupių vardynos

Rugsėjo mėnesio pabaigoje, į tradicinę tapusią vardynų šventę, visus darželio vaikučius pakvietė Raudonkepuraitė (auklėtoja Vaida Narkienė). Atlikdami nuotaikingas Raudonkepuraitės pateiktas užduotis, vaikai stengėsi pelnyti grupių vardus – „Viščiukų“, „Kiškučių“, „Bitučių“, „Boružiukų“, „Meškučių“.

Patys mažiausieji demonstravo, kaip jie sugeba ruoštis atsargas žiemai – „kapoti“ kopūstėlius, „Bitučių“ grupės vaikai rinko saldų nektarą – javainius ir nešė auklėtojai, „Kiškučių“ grupės vaikams teko po salę ieškoti morkų, jas skaičiuoti. Priešmokyklinės grupės “ Meškučiai“ vaikai parodė, kaip meškos moka krypuoti,  „Boružiukai“ su Raudonkepuraite pažaidė žaidimą ir visiems parodė, kaip jie moka linksmai skraidyti tarp gėlių, o bėdai ištikus, sutilpti ir ant vieno gėlės žiedlapio. Raudonkepuraitę vaikai linksmino nuotaikingomis dainelėmis ir rateliais. Už šaunų dalyvavimą, užduočių atlikimą, Raudonkepuraitė, pūsdama muilo burbulus, vaikams skyrė grupių vardus.