Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

SOLIDARUMO BĖGIMAS 2021

Solidarumo bėgimo akcija „Gelbėkime vaikus“ vyksta jau 8 – tą sezoną. Šios akcijos tikslas – dirbti kasdien kurdami saugią ir pilnavertę vaikystę Lietuvos bei pasaulio vaikams. Įsiklauso į vaikų norus ir poreikius, skatina visuomenės įsitraukimą ir dėmesį laimingai vaikystei.

Rugsėjo 28 dieną mūsų įstaigos ugdytiniai ir pedagogai ir jų padėjėjos paminėjo šią solidarumo bėgimo dieną „Gelbėkite vaikus“.  Nuvykome į Ylakių gimnazijos stadioną, kuriame pasirinkome bėgimo trasą ir nuo starto linijos grupėmis apibėgo ratą iki finišo linijos. Mus džiugino puikus oras ir gera dalyvių nuotaika. Šios bėgimo akcijos organizatorė kūno kultūros mokytoja metodininkė Rūta Freimutienė, o filmuką sukūrė vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė. 

Po bėgimo visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Ačiū visiems už dalyvavimą ir geras emocijas.