Projektas ”Pirmasis mamos eilėraštukas”

Užsibaigė dar vienas tradicinis mūsų darželio kalbos ugdymo projektas „PIRMASIS
MAMOS EILĖRAŠTUKAS“. Jo tikslas : ugdyti mokinių taisyklingo kalbėjimo, eilėraščių
deklamavimo gebėjimus; stiprinti vaiko tarpusavio ryšį su mama, sudaryti sąlygas vaikų ir
jų mamyčių saviraiškos sklaidai.
Per dvi savaites mamos su vaikais pasistengė prisiminti, išmokti ir nusifilmuoti
eilėraštukus. Mamyčių dienos koncerto metu išgirdome mamyčių ir dukryčių – Renatos ir
Henrietos, Monikos ir Mildutės, Solvitos ir Rebekos – vaikystės eilėraštukus. O visus gr.
„Kačiukai“ mamyčių ir vaikų eilėraštukus logopedė Loreta Petrutienė sudėjo į filmuką,
kurį su dideliu nekantrumu ir smalsumu žiūrėjome visi. Kaip miela ir gražu matyti tokį
artimą ryšį, apsikabinimus ir bučinukus. Dar gražiau klausytis kartu sakomų smagių
eilėraštukų. Juk mamos visada buvo ir bus pirmosios mokytojos – kalbėti, išmokti, raiškiai
deklamuoti.
Ačiū visiems už dalyvavimą. Atminčiai kiekvienos šeimos mediatekoje jau įdėtas
filmukas „Pirmasis mamos eilėraštukas 2026“.
Logopedė Loreta Petrutienė