Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Parama

Ačiū tiems kas skiriate pajamų mokestį Ylakių vaikų lopšeliui – darželiui. Tikime vaikų ateitimi, ir esame pasiryžę kartu ją kurti geresnę! 💛

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jo praeitais metais sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 proc.) būtų pervesta įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą (pvz., lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Kviečiame Jus pasinaudoti proga paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

Kokia nauda įstaigai ir jums?

  • Jūsų vaikai bus ugdomi saugioje ir estetiškoje aplinkoje.
  • Skirdami labdarą lopšeliui-darželiui, Jūs nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos būtų išskaičiuotos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio.
  • Jūs gautumėte išsamią informaciją apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą.
  • Įstaigai skirtos lėšos bus panaudotos Jūsų vaikų ugdymo aplinkos gerinimui.

Kaip Jūs galėtumėte tai padaryti?

Galite iki gegužės 1 d. kreiptis į Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių ir pateikti prašymą, kad Jūsų sumokėto pajamų mokesčio dalį pervestų į  Ylakių vaikų lopšelio darželio sąskaitą arba per savo elektroninę bankininkystę:

1. Junkitės prie e-deklaravimo sistemos internetu Jums patogiu būdu (per banką, VMI priemones ar elektroninį parašą). Tai galite padaryti ČIA.

2. Prisijungus prie sistemos, dešinėje pusėje matysite blokelį „Paramos skyrimas“. Paspaudus ant jo, viršuje rinkitės punktą „Parama“. Jums atsivers FR0512 v.4 forma, kuriai užpildyti tereikia:

1–4 laukeliai: Jūsų duomenys
5 laukelis – mokestinis laikotarpis: 2020
6S: pažymėti
E1 – gavėjo tipas: 2
E2 – gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195176120
E3 – įrašykite „Skuodo vaikų lopšeliui – darželiui“
E4 – norėdami skirti visus 1,2 %, įrašykite 1,2
E5 langelyje galite nurodyti, kad skiriate 1,2 % GPM keleriems metams į priekį – iki 2023 metų imtinai.

Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidėtumėte prie Ylakių vaikų lopšelio-darželio tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.


ĮSTAIGOS REKVIZITAI

Paramos gavėjas: Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
Įstaigos kodas: 190892137
Adresas: Sedos g. 3, Ylakiai., Skuodo raj.
Banko sąskaita: LT664010044700282507
Bankas:  DNB Luminor bankas