Istorija

Ylakių  vaikų lopšelis darželis yra pačiame Ylakių miestelio centre, netipiniame pastate ir tame pačiame pastate su kitomis institucijomis, kaip seniūnija, biblioteka, paštas, kultūros centras ir policijos poskyris, todėl turi išskirtines galimybes susipažinti su juose dirbančiais žmonėmis, sužinoti apie jų darbus, planus ir kartu dalyvauti rengiamose šventėse.

Ylakių miestelis nuo seno garsėja savo tautodailininkais ir yra išauginęs ne vieną garsų kompozitorių, todėl rengiami pilietiniai projektai – „Pramintais senolių takais“. Visai greta Ylakių yra I. Navidansko parkas, kur vaikai ekskursijos metu susipažįsta su gamtos grožiu.

Vaikų grupės komplektuojamos pagal amžiaus grupes nuo 1 – 3 metų, 3 – 4 metų, 5 – 6 metų, priešmokyklinės grupės 6 – 7 metų vaikai. Vaikai ugdomi vadovaujantis Ylakių vaikų ikimokyklinio ugdymo programa, Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintomis programomis – priešmokyklinio ugdymo programa, „Vėrinėlis“, „Sveikos gyvensenos“, etnokultūros – „Po tėviškės dangum“ ir savo parengta programa – „Senieji lietuvių amatai“.