„SVEIKI ATVYKĘ Į SNIEGO SENIŲ – BESMEGENIŲ MIESTĄ“

Kokia gi žiema be besmegenių!!!  Kai orais negali pasitikėti, reikia imtis kitokių priemonių, išpildant žiemos svajonę – nulipdyti Sniego Besmegenį. Iniciatyvos ėmėsi mūsų draugai Mosėdžio lopšelio-darželio bendruomenė. Pakvietė dalyvauti rajoninėje ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Sveiki atvykę į sniego senių – Besmegenių miestą“. Parodos tikslas: skatinti įstaigos bendruomenės narių kūrybiškumą, naujų raiškos formų, technologijų ir originalių sprendimų paiešką. Ylakių darželio ugdytiniai  grupėse su mokytojomis ir  namuose su tėveliais, sesėmis, broliais kūrė, statė, lipdė. Kiekvienas  Sniego senis tarsi meno kūrinys, vis kitoks ir nepakartojamas. Kuriant besmegenius išradingumo netrūko – buvo panaudotos įvairios medžiagos: dėžės, audiniai, lego kaladėlės, vata, popierius, plastiko buteliai ir t.t. Pagamintais ne iš sniego, o iš kitokių medžiagų besmegeniais bus galima grožėtis, nepriklausomai nuo oro sąlygų Skuodo informacijos centre, o virtuali paroda eksponuojama Skuodo rajono Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio internetinėje svetainėje mosedziukai.lt, Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio Facebook paskyroje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė: Vaida Narkienė