Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

MUS APLANKĖ KALĖDŲ SENELIS!

Oi tai šaltis tai šaltukas oi oi oi,
Šąla nosis ir veidukas oi oi oi.
Aš to šalčio nebijau, nebijau
Į darželį atėjau, atėjau…

Gruodžio  17 d. į mūsų įstaigą užsuko svečias iš Laplandijos. Visgi be šio svečio neįsivaizduojame Kalėdų, o dar smagiau jį matyti su pilnu maišu dovanų. Jis tikrai, nepamiršo nė vieno: šiemet jo labai laukė tiek maži tiek dideli. Laukdami mokėmės  dainelių, eilėraščių ir šokių, o savo pasirodymais džiuginom Kalėdų senelio ne tik akis, bet ir širdį, visgi taip seniai besusitikę…

Džiaugiamės, matydami vaikų veiduose nuostabą, blizgančias akis, o išgirdus džiaugsmo šūksnius, supranti, kad Kalėdų senelis padovanoja ne tik materialas dovanas, bet ir suteikia didžiausią džiaugsmą, tikėjimą stebuklais, svajonių išsipildymą, o dar smagiau yra žinoti, jog Kalėdų senelis egzistuoja lygiai taip pat, kaip meilė, stebuklai, tikėjimas ir viltis…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jakštienė