Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

PYRAGŲ DIENA

Iškepkime pyragą, nesvarbu su kuo – obuoliais, o gal su uogomis, ar šokoladu, svarbu su šiluma ir meilę… Tokiais žodžiais mūsų darželyje lapkričio 5 dieną pradėjome Pyragų dieną.  Grupės „Bitutės“ vaikučiai gamino obuolių pyragą, kurio gardus kvapas pasklido po visą įstaigą, kviesdamas pasivaišinti ir kitų grupių vaikučius.  Mažieji kepėjai su dideliu entuziazmu kibo į darbą – vieni  plakė kiaušinius, kiti maišė tešlą. Mėgaudamiesi gardžiu iškepto pyrago kvapu prieš pietus visi drauge susėdę prie bendro stalo ragavome ne tik savo pagamintą pyragą, bet ir grupės „Kiškučiai“ skanėstą – „Tinginį“. Pyragų diena buvo saldi visiems, mažiems ir dideliems.                  Gerumo niekada nebūna per daug. Juo dalinamės vieni su kitais ir tampame „didesni“. Didesni savo pavyzdžiu vaikams, didesni patys sau…

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė