Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

MOLIŪGO GIMTADIENIS

Kaip nesidžiaugsi rudenėliu, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinėse – vaisių.

Visi žinome, kad daržo lysvėje šalia morkytės, svogūno ir kopūsto auga gražūs geltonšoniai moliūgai. Bet ar visi matė, kaip moliūgas švenčia savo gimtadienį?

Spalio 21 dieną mūsų darželio vaikučiai skubėjo pas pūstažandį moliūgą, ne šiaip sau, o į patį Moliūgo gimtadienį. Moliūgas svečių sulaukė net iš kitų darželių, jo sveikinti atvyko iš Skuodo, Barstyčių, Mosėdžio vaikų lopšelių-darželių. Na, o koks gimtadienis be sveikinimų, dainų, šokių, dovanų ir vaišių. Šventės metu vaikai ir svečiai sveikino Didįjį Moliūgą dainelėmis, šokiais, eilėraščiais. Geltonšonis Moliūgas dėkojo vaikams už nuotaikingą ir rudenišką programėlę, ir pradžiugino mažuosius sveikuoliškomis gimtadienio vaišėmis. Organizuojant šventę padėjo vaikų tėveliai, kurie vaikus vaišino moliūgų pyragais, keksiukais.

Mokytoja (auklėtoja) Rita Bičkutė