Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

AKTYVI MOKYKLA – SPORTAS, SVEIKATA

Kūno kultūros tikslaspuoselėti visas fizines ir dvasines vaiko galias, tenkinti jo poreikius ugdant kaip asmenybę per sportines pramogas ir šventes. Todėl mūsų įstaigoje sportuojame kasdien. Lopšelio grupėje „Spinduliukai“ ir jaunesniojoje grupėje „Drugeliai“  rytinė mankšta ir kūno kultūros veikla vyksta 2 kartus per savaitę. Grupėse „Bitutės“ ir „Kiškučiai“ rytinė mankšta ir kūno kultūra – 3 kartus per savaitę, o su priešmokykline grupe „Boružiukai“ sportuojame kiekvieną dieną po pietų dviem pogrupiais.

Fizinis aktyvumas, judėjimas yra vienas iš svarbiausių prigimtinių vaiko poreikių, todėl būtina skatinti tiek spontaniškai, tiek pedagogo tikslingai iniciuojamą vaiko fizinį aktyvumą. Fizinis aktyvumas užtikrina stambiosios ir smulkiosios motorikos įgūdžių, ugdo individo sveikatos kokybinius rodiklius. Vaikai noriai ir su džiaugsmu dalyvauja kūno kultūros veikloje, tai įrodo, kad jiems patinka ir nori būti fiziškai sveiki ir stiprūs.

 Mokytoja metodininkė Rūta Freimutienė