SUDIE, DARŽELI!

Gegužės 28 d. priešmokyklinukai susirinko atsisveikinti su darželiu. Laikantis karantino saugos reikalavimų išleistuvės buvo šiek tiek kitokios: negalėjo atvykti visi norintys, dalyvavo tik mamytės. Šventė prasidėjo varpelio skambesiu, kuris vaikučius lydės į žinių ir mokslo šalį. Varpelis – tik jau mokyklinis-pasitiks vaikučius rugsėjo 1-ąją ir lydės iki didžiojo gyvenimo kelio. Vaikystės pasaulis toks tyras, šviesus ir laimingas, o vaikučiai, kaip maži daigeliai, skleis naujus pumpurus dideliam gyvenimui. O ar priešmokyklinukai jau  pasiruošę lankyti mokyklą? Išsiaiškinome eidami gėlių takeliu per karalystes: „Skaičių“, „Raidžių“, „Šeimininkės“, „Sporto“, „Muzikos“ ir šešta karalystė „Mokykla“. Tai „Žinių patikrinimas“: skaičiavimo ir  skaitymo įgūdžių, pastabumo, atidumo,  rankų miklumo,  muzikalumo, o  svarbiausia-draugiškumo. Vaikai užduotis įveikė sėkmingai, todėl visiems iškilmingai buvo įteiktos dovanėlės-nuotraukos, pažymėjimai, patvirtinantys, kad  sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą, buvo įteikti programos- „Zipio draugai“ baigiamieji pažymėjimai ir žinoma uždėtos  karūnos, nes įveikė visas karalystes. O visą „Žinių patikrinimą“ stebėjo ir būsima mokytoja, kuri pasidžiaugė vaikų žiniomis ir pakvietė į mokyklą.

Vaikai šventę užbaigė deklamuodami eiles apie draugystę, svajones, norus ,,užaugt ir būt toksai kaip tėtis ir mama …” Šventę vedė priešmokyklinio ugdymo mokytojos: metodininkė Virginija Navidanskienė ir vyresn. mokytoja Veronika Žutautienė, taip pat mokytojos padėjėja Audronė Garbenienė.

Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Virginija Navidanskienė

.