DOVANA PRIEŠMOKYKLINUKAMS – IŠVYKA Į ŠVENTĄJĄ

Baigiantis mokslo metams priešmokyklinė grupė „Boružiukai“ vyko į pažintinę kelionę prie jūros. Tai darželio dovana mažiesiems „absolventams“. Jūra mus pasitiko ošdama ir gindama į krantą putotas bangas. Pajūryje kiekvienas susirado sau įdomią veiklą: kas rinko akmenukus, kas kriauklytes, kas piešė ant smėlio, o kitiems tiesiog patiko bėgioti. Kadangi oras nelepino pasukome link Žibininkų kaime esantį poilsio ir pramogų kompleksą HBH, į vaikų žaidimo aikštelę. Smagiai pažaidę vaikai išalko, todėl visi noriai sėdo valgyti. Buvo įdomu ir skanu užkandžiauti prie didelio stalo. Pavargę, bet linksmi grįžome į darželį. Vaikai išties grįžta pavargę, bet pavargę nuo įspūdžių ir žinių gausos, nes kelionių metu lavėja vaikų socialiniai, komunikacijos, globalaus mąstymo įgūdžiai. Vaikai mokosi pažinti, bendrauti, žaisti komandoje, padėti vienas kitam, o tai pravers žengiant pirmuosius žingsnius mokykloje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veronika Žutautienė