„MAŽIEJI TURISTAI – 2020“

Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ paskelbė sveikatinimo akciją „Mažieji turistai – 2020“. Akcija skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti, kuri minima rugsėjo 27 d. Mūsų įstaiga taip pat prisijungė prie šios akcijos, kurios tikslas ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, siekti stiprinti fizines jėgas.

Vieną gražų rytą, atriedėjus mokykliniam autobusiukui, grupelėmis – „Boružiukai‘, „Spinduliukai“, „Kiškučiai“ –  vykome į I. Navidansko parką. Vaikai pasivaikščiojo vaizdingoje gamtoje, gaiviai kvepiančiose vietose. Stebėjo ir mokėsi pažinti medžius, krūmus, gėles, grybus, žolynus… Parke atrado ir pramogų – suposi sūpynėse, žaidė žaidimus, lenktyniavo. Buvo patenkintas vaikų prigimtinis noras judėti, pasitikėjimas savo jėgomis, ugdytiniai pajautė buvimo kartu malonumą. Ši išvyka labai patiko visiems – ir mažiems, ir dideliems.