Pusiaužiemis

Pusiaužiemis ypatingas tuo, kad tą dieną visi įdėmiai stebėdavo orus. Buvo tikima, kad tos dienos priešpiečio oras atitinka pirmąją, o popietinis – antrąją žiemos pusę. Šiais metais sausio 25 diena buvo graži, saulėta. Vadinasi bus graži vasara ir geri metai. Žmonės stengėsi naują laikotarpį sėkmingai pradėti, kad pradžia lemtų visų metų sėkmę. Juk ir dienelė, kaip sakytų mūsų senoliai „pailgėja per ėriuko pėdelę“ Todėl nuo pat ryto darželio bendruomenė rinkosi į salę švęsti Pusiaužiemio. Labai nustebino į salę atėjęs Dramblys. Visiems iškilo daug klausimų. Dramblys nesuprato kur atėjo, koks metų laikas ir į kokią šalį atkeliavo? O vaikams – ką veikia drambliai Lietuvoje, juk jie čia negyvena? Pasitarnavo skelbiami faktai ir girdimos prognozės apie šylantį Žemės klimatą. Lietuvoje šiemet žiemos nėra, va dramblys ir atkeliavo.  Meška taip pat negalėjo miegoti, todėl su vaikais sportavo, lenktyniavo, žaidė, o kad vis dėlto būtų tikras Pusiaužiemis pasimėtė popierinėmis sniego gniūžtėmis.

Lengvos ir džiaugsmingos, be didelių rūpesčių antros žiemos pusės.