Baigiamoji projekto „Mažos mašinėlės man labai patinka“ šventė „ Keturi ratai“

Spalio 25d. rytą Freken Bok (mokytoja Rūta), mažylis ir Karlsonas (mokytoja Rita) įnešė daug triukšmo ir juoko į Ylakių vaikų lopšelyje-darželyje vykusią šventę „Keturi ratai“. Patogiai įsitaisę mūsų svečiai – socialiniai partneriai iš Skuodo vaikų l/d, Mosėdžio vaikų l/d, VŠĮ Ylakių globos namų atstovai ir mūsų įstaigos ugdytiniai, pedagogės, darbuotojai, stebėjo šventę. Šventės metu personažai keliavo visomis transporto priemonėmis, susipažino su jų garsiniais signalais, paskirtimi. Patys mažiausieji grupės „Burbuliukai“ vaikai atpuškėjo traukinuku. O auklei apsisukus galvai  nuo paspirtukų, kuriais po sceną skriejo Karlsonas su Mažyliu, paskambino draugui kapitonui, kuris atplukdė grupės „Kiškučiai“ vaikus. Po to dunksėjo dar ir garvežys, grupės „Spinduliukai“ padainavo dainą ,,Tuku tuku traukinys“. O kaip be senų mašinų, kuriomis atvyko grupės „Bitutės“ dainininkai. Svečiai iš Skuodo vaikų l/d atkeliavo troleibusu su ūsais, o Mosėdžio vaikų l/d ugdytiniai įvažiavo su automobiliu ir dar su degalų atsargomis, juk kelionėje visko nutinka. Freken Bok norėdama atsipūsti, Mažyliui leido pažaisti, o Karlsonas pakvietė pažaisti jį gatvėje su kamuoliu. Auklė išgirdusi nukaukiant mašinų stabdžius puolė į gatvę. Freken Bok teko gerai paauklėti išdykėlius, pamokinti saugaus elgesio taisyklių: paaiškino kaip pereiti  pėsčiųjų perėją, pademonstravo šviesoforo signalus, parodė kaip teisingai nešioti atšvaitus. Tiek daug mokinusi ir auklėjusi Karlsoną su mažyliu, auklė pavargo ir nusprendė išvykti atostogauti. Susikrovė reikalingus daiktus, pasikvietė kartu ir Karlsoną su Mažyliu, sėdo į autobusą, kurį atvairavo  grupės „Boružiukai“ auklėtiniai. Atsisveikinę ir linksmai nusiteikę išvyko atostogauti.