Išvyka į Klaipėdą ir Palangą

Gražų ir saulėtą  birželio 3 rytą darželio grupės „Bitutės“ ir „Kiškučiai“ vaikai kartu su tėveliais ir pedagogėmis išvyko į Palangą ir Klaipėdą. Ši išvyką suorganizuota iš vykdomo projekto lėšų, kurio metu vaikai aplankė Palangos oro uostą, Palangos komplekso HBH senovinių mašinų kolekciją, Klaipėdos laivų perkėlos krantinėje pamatė prisišvartavusius laivus,kur plaukė keltu į smiltynę ir ten apžiūrėjo ant kranto eksponuojamus senovinius laivus,  pabuvojome prie jūros,pabraidžiojom.                   Vaikams labai pasisekė Palangos oro uoste, nes ruošėsi pakilti keleivinis lėktuvas, tai buvo daug įspūdžių. Apžiūrint senovinių mašinų kolekciją iš arti pamatė daug įvairių mašinų, galėjo palyginti su dabartinėmis, daugiausia diskutavo berniukai. Edukacinės kelionės metu vaikai išgirdo pasakojimus apie laivus, jūrą, jos gyventojus. Klaipėdos geležinkelio stotyje darželinukai pamatė šiuolaikinius modernius traukinius, krovinius, prekinius vagonus, apžiūrėjo lokomotyvą – paminklą. Diena prabėgo turiningai, su daug įspūdžių, grįžome į namus pasipildę savo žinių bagažą ir teigiamų emocijų.