„Ačiū, kad esate knygos draugai“

Balandžio 17d. Skuodo vaikų lopšelyje – darželyje vyko šventė „ Ačiū, kad esate knygos draugai“. Šios šventės tikslas – ugdyti meilę knygai, atskleisti ikimokyklinio amžiaus vaikų kalbinius gebėjimus, skatinti domėtis knygomis ir jas skaityti.                 Pagal pačių vaikų sugalvotą personažą, reikėjo sukurti vaikų „Grupės knygutę“, į jos kūrybinę veiklą įsitraukė  grupės„Kiškučiai“ mergaitės – Barbora Jonauskaitė, Gabija Labanauskytė, Greta Kristutytė, Evelina Kleponytė ir mokytojos Rūta Freimutienė ir Veronika Žutautienė. Mes sukūrėme knygutę „Kregždutė“, nes prie darželio matome daug jų lizdelių ir skraidančių kregždučių. Knygelės turinį atspindėjo dainelė apie kregždutę, jos lizdelį, ir kyšančius geltonus snapelius. „Tėveliai“ rūpinasi savo paukšteliais, gaudo museles ir užaugę kregždžiukai išskrenda pasitikti vasaros, kaitrios saulutės, margų drugelių ir savo draugų.

Šventės vedančiosios – „Boružėlė ir Bitutė“ gražiai ir nuotaikingai subūrė visus nuotaikingiems šokiams ir dainelėms. Pasidžiaugėme kitų vaikų knygutėmis ir pristatymais. Šauniai ir nuotaikingai pristatė ir mūsų mergaitės, sulaukėme daug plojimų ir pagirimo. Po šventės pedagogės buvo apdovanotos padėkomis, kurios padėjo ruošti vaikus ir kūrti knygutes. Vaikai sulaukė dovanėlių ir daug daug padėkos žodžių. Ačiū organizatoriams už prasmingą ir nuotaikingą šventę ir kad mūsų mažieji skaitytojai mielai draugauja su knygutėmis.

 

Mokytoja metodininkė Rūta Freimutienė