„2019 metų saugiausia ikimokyklinė ugdymo įstaiga“

Balandžio 12 d. Skuodo lopšelyje-darželyje vyko konkursas „2019 metų saugiausia ikimokyklinė ugdymo įstaiga“, kurį rengė Skuodo policijos komisariatas,  skirtą vaikų saugaus eismo įgūdžių ugdymui. Pagrindinis konkurso tikslas – ugdyti ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų saugaus elgesio kelyje įgūdžius, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime, formuoti teigiamą vaikų požiūrį į policiją ir stiprinti tarpusavio bendravimą. Konkurse dalyvavo keturios komandos: Skuodo v/d „Liepaitės“ ir „Saulutės“ korpusų,  Mosėdžio gimnazijos, Ylakių vaikų l/d priešmokyklinukai. Iš penkių 6–7 metų auklėtinių sudarytos komandos   paruošė prisistatymus ir  demonstravo teorines žinias bei praktinius gebėjimus. Konkurso dalyvius sveikino ir ragino  nieko nebijoti, drąsiai atlikti užduotis, atsakyti į klausimus, įrodyti, kad yra saugiausios ikimokyklinės įstaigos atstovai.

Mūsų darželį atstovavo grupės „Boružiukai“ priešmokyklinukai: Gerda Malūkaitė, Saulė Pociūtė, Danas Jonauskas, Justas Statkus, Gvidas Stasiulis. Juos ruošė priešmokyklinio udymo mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė. Susumavus vykdytas priemones paaiškėjo, kad saugiausia rajono ikimokyklinė įstaiga Skuodo vaikų l/d. Mūsų įstaigą atstovavusi komanda užėmė garbingą antrą vietą. Visos rajono konkurse dalyvavusios komandos apdovanotos  policijos komisariato įsteigtais prizais ir padėkomis.

Džiugu, kad vaikai noriai mokosi saugaus elgesio kelyje  taisykles bei jų laikosi. Todėl labai svarbu jaunuosius eismo dalyvius ugdyti nuo mažumės.

Virginija Navidanskienė