„Sveiko maisto savaitė“

Esame įsijungę į respublikinį projektą „Sveikatiada“. Ji  siūlo smagius ir originalius renginius, skatinančius sveiką gyvenimo būdą, įvairias viktorinas, konkursus, aktyvias veiklas. Ir mes  pasiūlėme vaikams smagiai, sveikai praleisti savaitę.

Mityba – vienas svarbiausių vaiko sveiko augimo ir vystymosi faktorių. Prekybos centruose, namų saugyklose yra didelis vaisių ir daržovių pasirinkimas. Maži vaikai  atidžiai stebi, kaip elgiasi juos supantys žmonės, ir mėgdžioja tai, ką mato ir girdi. Taigi, suaugusiųjų nusiteikimas gyventi ir maitintis sveikai tiesiogiai formuoja vaikų mitybos įpročius. Norėdami, kad vaikai subalansuotai, teisingai ir pilnavertiškai maitintųsi, reikia rodyti pavyzdį, kad vaisiai ir daržovės būtų svarbi kasdienio šeimos maisto dalis. Negalima bausti ar versti vaikus valgyti to, kas jam pagaminta. Tačiau reikia ieškoti būdų ir formų, kaip išspręsti šią problemą. Mes nusprendėme parodyti pavyzdį, surengėme „Sveiko maisto savaitę“.

 

Tikslas – tikslingai formuoti vaikų sveikos mitybos nuostatas

Uždaviniai:

  • Supažindinti ir plėsti vaiko žinias apie produktus, kuriuos sveika valgyti kasdien;
  • Pratinti vaiką darželyje ir namie kasdien valgyti vaisius ir daržoves;
  • Ugdyti vaiko maisto gaminimo įgūdžius;
  • Įtraukti tėvus į projekto veiklą, siekiant įstaigos ir šeimos vientiso vaiko sveikos gyvensenos nuostatų formavimo.

Pirmiausiai išsiaiškinome, koks maistas yra sveikas. Kaip supratome, parodėme praktiškai.  Iš žurnalų, paveikslėlių pagaminome maisto piramidę.

Visą savaitę vaikai nešėsi į darželį vaisius, uogas, daržoves, šaldytas ir šviežias. Vėrė vaisių vėrinukus, kepė obuolius, darė vaisių, uogų kokteilius.  Į pagalbą pasikvietėme tėvelius. Pedagogės ir tėveliai pasakojo apie sveiko maisto reikšmę. Ugdytiniai sužinojo, kaip reikia sveikai maitintis, labai  pamėgo vaisius ir daržoves, sveikus užkandžius. Rodant teigiamą pavyzdį, vaikai dažniau rinksis vaisius ir daržoves, o ne saldumynus. Vaikai patyrė gerų emocijų gamindami ir ruošdami maistą, spausdami sultis, praleido daugiau laiko su tėvais bendraudami ir gamindami skanėstus.

 

    

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Virginija Navidanskienė