Su gimtadieniu, Lietuva !

– Mamytę, kas yra gimtinė?

– Tai žemė, kurioje gimei, kurios kalba kiekvieną rytą pasveikina tave tėvai.

Čia mūsų namas pastatytas, čia tavo artimi draugai.

– O kas tuomet yra tėvynė?

– Tai ta šalis, kurioje gimtinė.

Tėvynės vardas – Lietuva.

Vasario 16 – osios  proga darželio bendruomenė pasipuošė trispalvės spalvomis ir vieningai sveikino Lietuvą su Gimtadieniu. Mokytoja Vaida Narkienė (šventės organizatorė), pakvietė vaikus keliauti multimedijos pagalba po Lietuvos miestus ir juos atpažinti, surasti savo gimtąjį kraštą, sostinę. Grožėjomis Lietuvos kraštovaizdžiu, ieškojome savo vėliavos tarp gausybės kitų ir savo dainomis bei šokiais pasveikinome Lietuvą su gimtadieniu.  Pakeliavom po savo gražų kraštą, apsižvalgėm, truputį šnektelėjom, daug regėjom, daug girdėjom- vėl sugrįžti kitais metais pažadėjom. Įspūdžių – pina galva. Štai kokia ta mūsų Lietuva.

Mokytoja S. Jakštienė