Viešnagė Ylakių globos namuose

Sausio 6-oji tradiciniame kalendoriuje yra Trijų Karalių šventė. Bažnyčios liturginiame apeigyne ji vadinama Viešpats Apsireiškimu. Trys išminčiai, vedini Mesijo žvaigždės, atėjo nusilenkti ir įteikti dovanų Betliejuje gimusiam kūdikėliui Jėzui, pripažindami jį viso pasaulio išganytoju. Kartu su šia diena baigiasi didžioji saulės sugrįžimo šventė. Sakoma, kad nuo Kalėdų iki Trijų Karalių diena pailgėja per gaidžio žingsnį.                         Trys Karaliai – sausio 6 d .švenčiama šventė, kuria tradiciškai pasibaigia Kalėdinis laikotarpis.  Ta proga sausio 7 d. mūsų darželio grupės „Kiškučiai“ ir „Boružiukai“ vaikai su savo mokytojomis vyko į Ylakių globos namus. Ugdytiniai atvežė nuotaikingą muzikinę programėlę. Gausus žiūrovų būrys maloniai mus pasitiko – su džiaugsmu akyse ir plačia šypsena stebėjo vaikučių pasirodymą. Dalyviai sulaikė daug gausių plojimų ir socialinės darbuotojos Alinos padėkos žodžių bei saldžių dovanėlių. Mes visada čia esame laukiami ir jau daugelį metų vyksta glaudus bendradarbiavimas. Malonu, kad galime praskaidrinti dienelę šių namų gyventojams, tad ir toliau nenutrūks ši viešnagė.

 

Mokytoja-metodininkė R. Freimutienė