Kalėdinė šventė

Gruodžio 19 dieną, kartu su „Linksmuoju lagaminu“ atidarėme šventinio laikotarpio pradžią. Su  svarbiausiomis metų šventėmis palydėjome Lietuvos šimtmetį pasipuošdami netradiciškai t.y . Lietuvos vėliavos spalvomis: „Bitučių“ grupė – geltonai, „Kiškučių“ grupė žaliai, „Boružiukai“ raudonai, o „Burbuliukų“ grupės vaikučiams atiteko balto sniego spalva. Žinoma, nepamiršom ir savo žaliaskarės gražuolės – ji šiemet taip pat sutvisko Lietuvos vėliavos spalvomis.  Švenčių  džiaugsmas – tik akimirkos, mūsų gyvenimuose paliekančios atmintį, pėdsaką. Džiugu, kai širdin nusėda visas būrys puikių akimirkų, o ypač tai nutinka mažųjų širdelėse. Juk tuo ir auga mūsų vaikai, tuo jie gražūs, išmintingi, nepakartojami. Svarbiausia užduotis buvo pasitikti Kalėdų senelį, kuris šiemet buvo labai dosnus dovanomis, o vaikai atsidėkodami dainavo daineles, šoko ir linksminosi kartu su seneliu. Džiaugiasi tomis akimirkomis patys mažieji, džiaugiamės ir mes, suaugusieji, esantys šalia jų, sąmoningai besistengiantys šias akimirkas jiems atverti, padėti atrasti, atpažinti. Po mažą džiaugsmą, po gerumo krislelį – žiūrėk ir pats gyvenimas susidėliojo… Džiugu, kai jame daug šviesių spalvų. Tikimės, kad ir vaikučių namuose, tėveliams taip pat  pavyko užkurti Kalėdinę ugnelę ir padovanoti vaikams gerumą, dėmesį, o svarbiausią  buvimą kartu.

Mokytoja S. Jakštienė.