Pakvipo Kalėdom!

Labai mielas švenčių maratonas pakvietė ir mus priešmokyklinės grupės  „Boružiukai“  vaikučius imtis darbo. Susiruošėme kepti meduolius. Grupėje viena mėgstamiausių veiklų-maisto ruošimas. Minkyti tešlą, formuoti sausainius, o vėliau ragauti-vaikams labai patinka. Atsiranda nauji bendruomeniškumo įgūdžiai-išsirenka sausainiams formeles, paruoštą tešlą kočioja, lygina koks tešlos storis, kiek  galės išspausti sausainėlių. Kruopščiai renka vietą, kur bus skylutė, į kurią vers kaspinėlį, dėlioja į paruoštą kepimo skardą. Kai skardos jau  pilnos, jas  nešė į mūsų įstaigoje esančią virtuvę. Kitą dieną, atvėsusius, iškepusius meduolius puošė  glajumi. Koks džiaugsmas buvo, kai visoje įstaigoje pasklido kepamų kalėdinių meduolių kvapas! O dar didesnis džiaugsmas buvo juos ragauti! Kalėdos, tai metas kada reikia dalintis, todėl vaikai noriai vaišino pačius mažiausius, lopšelio grupės vaikučius savo pačių iškeptais bei papuoštais meduoliais…

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė V. Navidanskienė