Pyragų diena

Lapkričio 6 d. nuo ankstyvo ryto darželis pakvipo nuostabių pyragų aromatu. Tėveliai ir įstaigos darbuotojai rinkosi nešini savo keptais pyragais, tortais, keksiukais…

Šią šventišką dieną sulaukėme kolegių iš Mosėdžio ir Barstyčių ikimokyklinių įstaigų, kurios taip pat atvažiavo su kvepiančiais pyragais. Svečiai apžiūrėjo įstaigą, pasidžiaugė jaukiai įrengtomis grupėmis, padėkojo vaikučiams už nuostabų koncertą. Po koncerto prie puodelio kavos įstaigos pedagogės ir svečiai dalijosi gerąja patirtimi.

Džiugu, kad „Pyragų diena“ jau tapo gražia tradicija ir kasmet švenčiama vis plačiau. Tai puiki proga ne tik surengti jaukią šventę savo kolektyve, smagiai prie pyrago gabalėlio pabendrauti su draugais, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Vakare tėveliai su vaikučiais rinkosi ,,Pabiručių“ grupėje, kur išsirinkę skaniausius pyragus, aukojo pinigėlius. Pyragus pirko ir aukojo pinigėlius visas darželio kolektyvas, seniūnijos darbuotojai. Suaukota  126 €. Šiuos pinigus bendru sutarimu, nutarėme išleisti apsilankymui įstaigoje vykstančiuose  spektakliukuose.  Ačiū visai darželio bendruomenei už dalyvavimą akcijoje!

Mokytoja metodininkė R. Skurvydienė