„Sveikos gyvensenos skatinimas Skuodo rajono savivaldybėje“

Spalio 19 dieną mūsų įstaigoje apsilankė svečiai iš Skuodo pagal vykdomą jų projektą :„Sveikos gyvensenos skatinimas Skuodo rajono savivaldybėje“.

Grupėse – „Bitutės“, „Kiškučiai“ ir „Boružiukai“  mokymų dėstytoja Marija Sėlenienė iš Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pravedė užsiėmimą „Sveiki dantukai“. Jinai papasakojo vaikams, kada reikia plauti dantukus, kaip juos taisyklingai valyti. Pademonstravo su netikru dantų maketu, vaikai patys rodė, kaip valo dantukus, kokie yra šepetėlio judesiai valant dantis, kas nemokėjo, tai pamokino, parodė.  Visiems vaikams padovanojo dantų pastą ir šepetėlį su kuriais ėjo į prausyklą valyti dantų. Kita projekto dalyvė rodė vaizdinę medžiagą per kompiuterį apie dantų priežiūrą, klausėsi „dantukų“ dainelės. Pravesto užsiėmimo įtvirtinimui klijavo gautas korteles su paveikslėliais ant popierinių dantukų – Sveikutis ir Skaudutis.  Vaikai užsiėmimą užbaigė spalvindami dantukus: jei dantukai švarūs ir sveiki, tai turėjo atspindėti jų darbeliuose, o jei nesveiki ir sugedę – pripiešė juodų skylučių. Projekto dalyvės paliko lankstinukus „Sveiki ir švarūs vaikų dantukai“, kuriuos išdalinome tėveliams. Daug naudingų ir praktiškų patarimų tėveliams apie savo mažųjų dantukų priežiūrą.                                                                                             Visų vaikučių ir tėvelių vardu dėkojame projekto sumanytojams už įdomią ir naudingą informaciją, patarimus ir dovanėles.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė R.Freimutienė.